Reference

Ohlasy našich spokojených zákazníků


Spol. MáDátiDal, s.r.o.

Rád bych se podělil se svou zkušeností ve spolupráci s paní Pavlínou Kavkovou. Původně byl záměr využít služby virtuální asistentky se psaním obsahu na naše facebookové stránky. Paní Pavlína splnila naše očekávání, práce byla odvedena precizně, včas a naprosto profesionálně. Jelikož se věnuji chodu a rozvoji naše společnosti, moc času nezbývá na správu sociálních sítí. Tento problém zvládá paní Pavlína s lehkostí a se vší parádou. Komunikace nevázne a veškerý obsah ještě před zveřejněním spolu konzultujeme. A aby toho nebylo málo, tak virtuální asistentka zvládá veškeré řízení mé kalendáře, plánuje schůzky, objednává spotřební zboží do naši kanceláře a já mohu věnovat ušetřený čas dalšímu rozvoji společnosti. Služby paní Pavlíny mohu jenom doporučit.

Ján Špireng

Účetnictví MáDátiDal s.r.o.Konstrukční kancelář VR Engineering

https://vrengineering.cz/

Se slečnou Kavkovou spolupracuji již několik měsíců a jsem velice spokojen. Odvádí vždy nejlepší výkon a včas, přichází s novými nápady a vylepšeními. Nové práce se nebojí a vždy si dokáže poradit.

Jednatel společnosti Vít Radl


Společnost Cryptosic Technology, s.r.o.

www.cryptosic.eu

Skvělá spolupráce. Pavlína ušetří spoustu času a své úkoly plní rychle a zodpovědně. Služby telefonování a provoz zákaznické linky byly na úrovni. Všem moc doporučuji.

Marek Sikora, jednatel 


International Business Alliance Agulos

www.agulos.org

V mezinárodním obchodě potřebujete několik věcí aby to opravdu fungovalo. Loajální tým, ochotu pracovat, výbornou komunikaci, rychlost, loajalitu a hlavně schopnost držet slovo. Pavlínka tyto vlastnosti naplňuje na 100%. 

Director International Business Alliance Agulos.


Společnost Agentura SKP, s.r.o.

www.agentura.skp.cz

Vážení partneři, na internetu jsem narazil na zajímavou službu "externí kancelář". Kontaktoval jsem proto dotyčnou slečnu Pavlínu a domluvili jsme spolu trvalejší spolupráci zejména v oblasti administrativy. S činnosti Externí kanceláře jsem ve firmě spokojeni, slečna je spolehlivá, vstřícná a velmi asertivní, služby kanceláře vřele doporučuji dále. 

Petr Mazur - Jednatel


Společnost Kovo KM Machine, s.r.o.

www.kovokm.cz

S projektem externí kancelář jsme začali spolupracovat v polovině února letošního roku. Slečna Pavlína navrhla proces spolupráce, která probíhala velmi úspěšně. Externí kancelář nám pomohla realizovat a splnit úkoly, které jsme potřebovali vytvořit. Úkoly byly vyhotoveny ve stanovený termín a na velmi kvalitní úrovni. Celkovou spolupráci hodnotím velice kladně a určitě služby v budoucnosti zase využijeme. 

Kamil Merta - Jednatel


Klientka Kateřina Plačková

https://prostastnejsidetstvi.cz/

Na Pavlínku jsem narazila úplnou náhodou a přiznám se, že jsem ze začátku služeb asistentky nechtěla využívat, zejména kvůli cenám, kdy vím, že tyhle služby stojí dost peněz. Pavlínka mě ale mile překvapila, a proto jsem jejich služeb začala využívat častěji a častěji. Je velice rychlá, flexibilní a i přesto, že je to mladá slečna, má obrovský přehled, a to i v účetnictví. V tuto chvíli jejich služeb využívám denně, pro hledání dodavatelů, při hledání jakýchkoliv informací, při psaní článků na web... Jsem vždy spokojená. Určitě doporučuji .

Kateřina Plačková  - majitelka projektu


Klient Petr Sedláček

www.trener-hubnuti.cz

Výborná komunikace a schopnost chápat zadání úkolu. Jsem velice spokojený s výsledkem práce a rychlostí provedení. Pokud hledáte někoho, kdo podpoří vaše podnikaní mohu jen doporučit. Prosím však o nepřetěžování mám v budoucnu v plánu využívat jejich služeb nadále. 

Petr Sedláček - osobní trenér


Klient pan Fiala

Paní Kavková mi velmi pomohla tam, kde já už opravdu nestíhám. Velmi oceňuji rychlost komunikace, její iniciativu a efektivnost. Během krátké doby jsem měl zadanou práci vyhotovenou. V neposlední řadě milý přístup. Vřele doporučuji a sám rád opět pomoc využiji.

P. Fiala

Klientka Stanislava Vaďurová (podnikatelka)

Se slečnou/paní Pavlínou jsem byla naprosto spokojená. Narazila jsem na ni náhodou, ale již po prvním textu jsem věděla, že spolupráce bude dlouhodobá. Pavlína je velice šikovná a samostatná. Její texty jsou čtivé, profesionální s přidanou hodnou. Mohu jedině doporučit. 

Stanislava Vaďurová - podnikatelka


Firma Čističi Ostrava

www.cisticiostrava.cz

Rychlost, pečlivost, spolehlivost, jsem maximálně spokojen.

Jednatel firmy


Klient www.ibene.cz

Touto cestou chci poděkovat za splnění úkolu s kterým jsem nemohl vůbec hnout kupředu, slečna Pavlínka za krátký čas po prvotní komunikaci, už odesílá výsledky, které už pomalu sklízí ovace při komunikaci s potencionálními dodavateli. Pro naší společnost je to velký přínos, když můžeme vlastnit kontakt na kvalitní osobu. Všem moc doporučuji, ať potřebujete ze světa textu cokoliv, ona je ta pravá. Za kolegy z Ibene.cz Děkujeme.

Tým ibene.cz