Špičkový chod vaší kanceláře

Děláme svoji práci s láskou

S čím vám můžu pomoci?

Jako VIRTUÁLNÍ ASISTENTKY

Potřebujete ušetřit Váš drahocenný čas? Postarám se o veškeré administrativní záležitosti, komunikaci s klienty, tvoření prezentací a dokumentů, booking, průzkumy, korespondence, péče o zákazníky, vyhledávání informací,  vyřizování hovorů, plánování schůzek a další úkoly, které mi přidělíte. 

Jako SALES MANAGERKY


V rámci salesu vám pomohu vytvořit analýzu obchodu, podle ktéré nastavíme obchod. Pomůžu vám získávat nové klienty a zákazníky. Díky ověřeným a kvalitním zkušenostem Vám vyhledám Vaše potencionální zákazníky. Postarám se o veškerou komunikaci a schůzky s vašimi klienty. Vyřizování e-mailové korespondence a hovorů je samozřejmostí. 

Jako FAKTURANTKY

Nestíháte se starat o fakturaci a dokumenty? Připravím Vám vaše doklady pro účetní ke zpracování, povedu vaši agendu, postarám se o Vaše sklady, fakturaci nebo vozový park. Jsem schopná Vám vést evidenci nezaplacených faktur a vyřizovat upomínky.  Zkušenosti: AbraFlexi Bee, Pohoda, Money a  Premier. 


Jako SPRÁVCE ESHOPŮ

Kontrolujte e-shop z pohodlí domova. Nabízím kompletní vedení e-shopu. Komunikaci a péči o zákazníky, vyřizování stornovaných objednávek, fakturace, přidávání nových produktů, zákaznický servis, správa Facebooku a Instagramu, běžná administrace nebo se vám postaráme o účty na Heurece.

Jako PROJEKTOVÉ MANAGERKY

Rozjíždíte projekt, který chcete mít plnohodnotně pod kontrolou?
Pomůžu vám s jejím chodem, přípravami, realizací, evidencí potřebných dat,
který vám vytvoří přehled, přesnost, efektivitu naplnění cíle. Postarám se, aby váš projekt dosáhl plné realizace s maximální přesností.
Můžete využít i jednotlivé procesy, kde shledáváte nedostatek vašeho času.


Jako ORGANIZÁTORKY

Chcete profesionální akci nebo event?Zařídím přípravu eventů, meetingů, různých společenských událostí. Pomůžu organizovat akci pro Vaše podnikání. Zařídím potřebné věci, zajistím catering, doprovodné služby a  přichystám pro vás vybrané informace. 

Jako COPYWRITERKY

Sestavím texty, které prodávají. Napíšeme reklamní e-maily, reklamní texty a popisy, vytvořím text na míru. 

DOTACE a VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Pomůžu vám vyhledat informace o dotacích, zjistit, co je zapotřebí a pomoct s administrací.  Pomohu vám kontrolovat veřejné zakázky a sestavovat nabídky. 

Objednejte si moje služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se Vám ozvu co nejdříve zpět.