Špičkový chod vaší kanceláře

Děláme svoji práci s láskou

S čím vám můžeme pomoci?

BACK OFFICE/ VIRTUÁLNÍ ASISTENT

Potřebujete ušetřit Váš drahocenný čas? Postaráme se o veškeré administrativní záležitosti, komunikaci s klienty, tvoření prezentací a dokumentů, booking, průzkumy, korespondence, péče o zákazníky, vyhledávání informací,  vyřizování hovorů, plánování schůzek a další úkoly, které mi přidělíte. 

SPRÁVA MARKETPLACE

Máte eshop a přejete si dostat se na další prodejní kanály? Pomůžeme vám získávat nové klienty a zákazníky. Díky ověřeným a kvalitním zkušenostem Vám pomůžeme s marketplace jako Mall, Alza, Heuréka, Allegro ale také Kaufland nebo Amazon. Postaráme se o veškerou komunikaci a migraci vašich produktů. Následně jsme schopni Vám pomoci dané prodejní kanály spravovat.

FAKTURACE

Nestíháte se starat o fakturaci a dokumenty? Připravíme Vám vaše doklady pro účetní ke zpracování, povedeme vaši agendu, postaráme se o Vaše sklady, fakturaci nebo vozový park. Jsem schopni Vám vést evidenci nezaplacených faktur a vyřizovat upomínky.  

Zkušenosti: AbraFlexi Bee, Pohoda, Money a  Premier. 


SPRÁVCE ESHOPŮ

Kontrolujte e-shop z pohodlí domova. Nabízíme kompletní vedení e-shopu. Komunikaci a péči o zákazníky, vyřizování stornovaných objednávek, fakturace, přidávání nových produktů, zákaznický servis, správa Facebooku a Instagramu, běžná administrace nebo se vám postaráme o účty na Heurece.

PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ

Rozjíždíte projekt, který chcete mít plnohodnotně pod kontrolou?
Pomůžeme vám s jejím chodem, přípravami, realizací, evidencí potřebných dat,
který vám vytvoří přehled, přesnost, efektivitu naplnění cíle. Postaráme se, aby váš projekt dosáhl plné realizace s maximální přesností.
Můžete využít i jednotlivé procesy, kde shledáváte nedostatek vašeho času.


EVENT MANAGER

Chcete profesionální akci nebo event? Zařídíme přípravu eventů, meetingů, různých společenských událostí. Pomůžeme organizovat akci pro Vaše podnikání. Zařídíme potřebné věci, zajistíme catering, doprovodné služby a  přichystáme pro vás vybrané informace. 

COPYWRITING

Sestavíme texty, které prodávají. Napíšeme reklamní e-maily, reklamní texty a popisy, dle vašich požadavků. Připravujeme články na blogy, newslettery na produkty nebo služby, ve spolupráci s marketingovými specialisty i textace pro reklamu nebo příspěvky. 

WORDPRESS

Pomůžeme vám S Tvorbou webových stránek - kódování, redakční systém Wordpress, redesign webů, registrace domén, webhostingové služby, emailové služby a speciality v tomto odvětví. Vývoj online aplikací (fakturační systémy, CRM, ERP). Wordpress development -Programování pluginů a různých propojení pro Wordpress a tvorba eshopů

Pokud třeba něco nenajdete, napište nám a náš specialista Vám rád poradí.

Chcete se dozvědět, jak Vám můžeme pomoci? 

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se Vám ozvu co nejdříve zpět.