Virtuální asistentka pro finanční poradce

09.08.2020

Finanční poradce je profese, kde finančník má hodně práce a má i hodně schůzek, jak dokážeme pomoci poradcům? Dokáže Virtuální asistentka zefektivnit jejich práci? 

Našim úkolem v Externí kanceláři je být pro naše klienty nejen úspora času, ale i pravá ruka, která umí být o krok napřed.

Pro naše klienty pracujeme také intuitivně, a pokud víme, že je potřeba něco udělat, uděláme to,  u poradců je to vždy individuální, s každým klientem si nastavíme jasně dané postupy a procesy naší práce.

Jak dokážeme pomoci ?

U poradců se zaměřujeme především na administrativní služby, vyřizování kalendářů a případně tvoření kalkulací a komunikace s klienty, kterou poradci během dne nestíhají. 


Kalendář, smlouvy a kalkulace

Kalendáře kontrolujeme klientům každý den, ale důležité je hlavně i ověřovat. Poradcům ověřujeme setkání, aby jejich cesty a přípravy nebyly zbytečné, komunikujeme se zákazníky pomocí emailu a domlouváme další nové schůzky. Kalkulace a přípravy smluv zvládneme i když nejsme s Vámi v kanceláří. 

Administrace a úkoly

Administrace je u poradců každodenní potřeba, pomáháme jim nejen s administrací ale také v CRM systému, které dokážeme a umíme zpracovávat. Úkoly si vždy zadáváme do systému, který klient používá ať je jeho práce efektivní. 


Fakturace

Tvorba faktur je běžný úkol, který zpracováváme dle pokynů klienta, v 90% chystáme faktury 1x měsíčně v daných softwarech, kde chystáme například přílohy, nebo výpočty fakturací. 


Support pro klienty

Když má klient během dne hodně schůzek, nezvládá vyřizovat ostatní dotazy nebo hovory klientů, během schůzek dokážeme support pro klienty poskytnout a vyřídit vše za vás. 


U všech poradců jsou činnosti velmi individuální ale vždy jsou se stejným cílem, efektivně pracovat a pomáhat klientům s jejich požadavky nebo problémy.Co dalšího dokážeme pro finanční poradce?


  • Administrativa ohledně klientů (změny nahlášené klienty, svatba, stěhování se, změna tel čísla apod. )
  • Archivace veškerých souboru, smluv, kalkulací a návrhů
  • Kontrola následných provizí, kontrola fakturací
  • Správa kalendáře, kontrola termínů, domlouvání schůzek,
  • Jsme schopné vytvořit srovnání pojištění pro daného klienta, POV/HAV a NEM/DOM/ODP
  • Emailová korespondence a následné řešení důležitých emailů
  • Odevzdávání produkce na partnery
  • Řešení obchodních případů od začátku až do konce s následnou výhrou.
  • Jsme schopné pokud nemají dokumenty online, vše jim naskenovat a udělat jim online kancelář abychom mohli pracovat externě.