Minisérie Finanční gramotnost firmy (FGF by Externí Kancelář)

19.05.2020

Situace v České republice je od března dost odlišná a asi všichni víme, že už možná nebude nikdy stejná. Spoustu firem a živnostníků řeší nepříjemné situace a někteří bohužel ty nejhorší. Protože věříme, že to všichni společně zvládneme, rozhodli jsme se s našimi kolegy a odborníky z různých oborů připravit minisérii finanční gramotnosti, kde možná do budoucna připravíme i Webinář. 


Minisérie se bude orientovat na finanční gramotnost firmy a jak správně firmu v aktuální situaci vést,  například rozbor nákladů a výnosů, jak firmu nezadlužovat, co vyřadit a jakých nákladů se zbavit nebo naopak jaké náklady využít, abychom rozjeli naše podnikání. Budeme Vám také posílat tipy, jak zpět rozjet obchod ve vaši společnosti a získat tak nové zákazníky za co nejmenší finanční složky. Tyto tipy mohou firmy nebo živnostníci využít ale třeba se jen inspirovat. Pokud tato minisérie pomůže jednomu subjektu zlepšit finanční gramotnost firmy, bude to pro nás splněný cíl této kampaně.


V rámci kampaně pro Vás budeme připravovat mini články, které budeme sdílet také na sociálních sítích a vy se k nám můžete jednoduše přidat a zapojit se do naší minisérie. 

Můžete používat hashtag #FGFbyExterniKancelar a nebo se zapojovat a sdílet své zkušenosti v komentářích.