Jsem virtuální asistentka

11.04.2019

Jsem virtuální asistentka.....A jak pracujete? Je to vůbec možné, aby jste pracovala online? Jste schopná nahradit asistentku? Já potřebuji asistentku u sebe! Nevěřím tomu, že to takhle může fungovat. 

Nejčastější otázky našich nových klientů, kteří se bojí spolupráce s virtuální asistentkou. V České republice ješte tato služba není tak známá, proto se jí Češi poměrně bojí. Opravdu se mají čeho bát? 

Připravila jsem pro vás pár důvodů, proč místo hledání důvodů, že to nejde, věřit v jeden, že to půjde ještě lépe než si myslíte. 

Dnešní doba je v online světe, nakupujeme online, řešíme osobní věci online, sdílíme fotky online, pracujeme s počítačem a další elektronikou, která se bez internetu neobejde. To stejné děláme my, nabízíme online službu, která efektivně funguje, stačí mít počítač a internet. Virtuání asistentka z Externí kanceláře je schopná pracovat online a být Vám neustále k ruce, jako kdyby u Vás seděla. 

1. Vše online

Naše práce nevznikla proto, aby jsme někomu plýtvali čas, právě naopak, vznikla aby jsem lidem šetřili čas a oni se tak mohli věnovat svému podnikání nebo rodině. V Anglii a Americe je virtuální asistentka proslulá tak, že americké konkurentky mají i statisíce fanoušků a nestíhají odbavit všechny své klienty.  V Česku je to horší, klienti si představují pouze zátěž, my Vám ale během 1 měsíce spolupráce dokážeme, že Vám opravdu šetříme čas. 


2. Lepší kontrola než z kanceláře

Náš systém na feedbacky a reporty práce je efektivně nastavený tak, že  i když budete na dovolené nebo na schůzce, uvidíte náš report s přesnými informacemi, jako je doba trvání, vypracování úkolu a další potřebné informace, jako třeba náklad vašeho úkolu, na koli Vás tento úkol vyšel a další podrobnosti. 


3. V komunikace nemáme konkurenci

V komunikace jsme nejlepší na trhu!!!!  Na Vaše dotazy, emaily, úkoly reagujeme okamžitě, u nás se Vám nestane, že budete čekat 2 dny nebo 14 dní na odpověď. Nevěříte? Otestujte!! Naší rychlosti  si cení i naší stávající klienti, jedna naše klientka dokonce zmínila, že naše rychlost je až nepochopitelná, zavolala nám a sdělila úkol, který byl do půl hodiny vypracovaný a odeslaný podle požadavků. (Samozřejmě nenáročný úkol) 


4. Externí kancelář má reálné výsledky a ocenění!!!

Spolupráce s virtuální asistentkou od nás neuděláte chybu. Naše kancelář sbírá jíž celý rok úspěchy. Za zmínění stojí například umístění naší Pavlíny v nejlepší osmičce asistentek z České republiky, z 60 přihlášených se dokázala dostat do TOP 8, to je pro nás velký úspěch, rozhovory o našem projektu, které můžete najít na instagramu Czech Queens nebo na webu Svou cestou. Mezi třešničku na dortu patří podpora Moravskoslezkého kraje, který se snažíme hrdě reprezentovat a hodláme v tom nadále pokračovat, jelikož i nám záleží na situaci v našem kraji a chceme, aby zde byly kvalitní služby a podnikatelský svět u nás rostl a měl zázemí.