Externí kancelář - Novinky u virtuálních asistentek

12.01.2020

Rok 2019 utekl rychle a už tady máme Nový rok a jsme zpět v pracovním nasazení. 

Jak pro vás probíhá začátek Nového roku? Máte to hektické nebo naopak plánujete v lednu dovolenou a užíváte si zaslouženého relaxu po Vánočním stresu. 


My v Externí kanceláři jsme již od ledna v plné dispozici pro naše klienty, nebo i nové klienty, kteří aktuálně potřebují pomoc a využívají služeb virtuální asistentka. 


A jaké novinky připravujeme nebo jsme již připravili? 


Efektivní práce

- v rámci Nového roku jsme zařadili plno nových pomocných softwarů pro zpětnou vazbu našich klientů. Kde mají již 100% kontrolu nad naší prací. Vše je pohotově propojené, čas je měřen na sekundy přesně a nově dokážeme zaznamenávat všechny hovory, kde pro klienta voláme v rámci aplikací a CRM řešení. 


Nové služby

- V rámci posunu a vývoje jsme se snažili celý rok 2019 analyzovat situaci na trhu a poptávky firem, podle kterých pro Vás chystáme nové služby. Aktuálně Vám žádné detaily neprozradíme. 


Práce v týmu!

- Nově se již dokážeme taky zaimplementovat do pracovní skupiny nebo týmu, nemusí být tedy náš klient pouze 1 osoba, které pomáháme. Díky skvělým systémum dokážeme pracovat i pro tým více obchodníků nebo spolupracovníků.