Proč jsem se rozhodla vytvořit tento projekt? 

09.12.2017

 Vždy jsem patřila mezi akční ženy, které nedokážou jen tak sedět spokojené doma. Patřím mezi ženy, které chtějí něco dokázat, být na sebe pyšné a pracovat pro svůj sen.  

To byl hlavní důvod, proč jsem se rozhodla vytvořit vlastní projekt. Mezi mé silné stránky patří podnikatelský duch a myšlení. Vystudovala jsem Střední podnikatelskou školu. Už během studia jsem měla spoustu brigád, zažila spoustu zkušeností. Dokonce jsem odjela na 3 měsíce do Velké Británie, kde jsem pracovala, zdokonalovala angličtinu a učila se novým věcem. Pracovně jsem navštívila i Řecko, kde už to tak růžové nebylo. 

Můj projekt jsem založila, protože chci pomáhat lidem, kteří na administrativní věci nemají čas, nebo hledají někoho, kdo pro ně bude psát. Při své práci zakládám na dobře odvedené práci. Na internetu najdete spoustu copywriterů a asistentek. Ale záleží na tom, jakou práci odvedou. Já se snažím neustále svojí práci zlepšovat a zdokonalovat. Můj cíl je nabízet perfektní služby. Můj klient je vždy velmi důležitý a já mu věnuji svůj čas. Zpětná vazba je taky velmi důležitá, každý klient je jiný, každý máme jiné potřeby a představy.

Copywriterku jsem začala dělat jen pro své potěšení. Postupně jsem své texty začala ukazovat a všem se zalíbily. Zkusila jsem tedy nabízet svoje články, za přijatelné ceny a dnes mám stálé klienty, pro které píšu. Zkušenosti mám i s reklamním textem a popisem produktů.  Psaní je moje vášeň. Víte proč? Každý den je jiný, a každý den máme jiné myšlenky, nové cíle, nové priority. A tak je to i s textem. Každý den můžeme psát něco jiného, můžeme vytvořit kvalitní článek každý den, nebo jen motivační text. 

Mezi moje volnočasové záliby patří jízda na koni. Vlastnit koně je můj sen. Dále moc ráda sportuji. Baví mě snad každý sport. Ráda čtu knihy, které nás učí novým věcem, novému myšlení, nebo nám pomůžou jít za svým snem.