Buď vděčný

21.02.2018

Po dlouhé době vydávám další článek. Bylo toho teď na mě hodně. Nejen soukromý život mi přinesl nečekané změny. Zkouškové období bylo velmi náročné, zažila jsem náročný měsíc. Ale dost už o mém životě, jsem zase zpět ve 100% nasazením.

Vždycky se každým článkem snažím něco lidem naznačit. A rozhodla jsem se, že to takhle  budu dělat celý rok. Budu přidávat články, které mají myšlenku, hloubku vám něco říct. Něco moc důležitého.

Dnešní článek je na téma, které všichni znáte. Instagram plný "be blessed". 

Ale teď je otázka, myslí to všichni ti, co to používají vážně?  Opravdu jsme vděční za všechno, co máme? Já si někdy kladu otázku, že lidé jsou zkáza. Podívejte se, co se všude kolem děje. Týraní zvířat, násilí, nenávist, závist, faleš. Tohle je vděčnost za co? ..

Pojďme společně udělat změnu. Zkusme alespoň jeden den, ne za týden, hned dnes, být vděční za cokoli, co nám dnešní den přinese. Buďme vděční jen tak, za vše, co už máme a co mít budeme nebo si přejeme. Buďme vděční za lásku, kterou máme, rodinu, přátele. Uvidíte, jak dnešní den bude mít jiný smysl a bude pro nás úplně jiný než všechny ostatní.