Asistentka do firem

10.01.2021

Víme, že rok 2020 nebyl jednoduchý a věříme, že rok 2021 bude lepší a společnými silami Covid 19 porazíme. Ale i rok 2020 byl pro nás pozitivní a snažili jsme se najít v těžkém období i něco dobrého. 

V rámci Ledna jsme si pro Vás připravili novinku, kterou jsem nazvali Asistentka do firem. Zatím budeme tuto službu testovat po Moravskoslezské kraji, ale pokud bude úspěšná budeme ji nabízet ve více krajích. 


Rozhodli jsem se nabízet službu asistentka do firem, jelikož hodně našich klientů potřebuje asistentku mít u sebe fyzicky. A tak nás napadlo udělat kompromis a dohodnout s klienty, že asistentka dorazí například 1- 2x týdně na kanceláře a nějakou práci udělá z kanceláře od nás. Službu jsme otestovali s klientem v Praze a v Ostravě a zjistili jsem, že je to velmi dobré zpestření společné spolupráce a klienti byli velmi spokojení a také měli asistentku u sebe fyzicky, A co pro Vás asistentka ve firmě může udělat? 

Vše, co pro Vás udělá asistentka i online, ale dokáže Vám osobně pomoct i s věcmi, které potřebujete udělat u Vás, například příprava podkladů pro účetní, příprava smluv, zakládaní dokumentů nebo tisk. Asistentka k Vám dorazí dle předem dané dohody a to v rámci pracovního týdne po dohodě víkendy. 

Službu je take možné využít v případě, že Vaše asistentka onemocněla, nebo potřebujete rychlou pomoc na kanceláři, stačí nám zavolat a dohodnout se. Smlouva NDA je samozřejmostí i pro tuto spolupráci. 


Cena služby zůstává stejná jako cena za virtuální asistentku, akorát se klient podílí na cestovném. 

V případě zájmu, naší novinku otestovat nás prosím kontaktujte na náš email info@externi-kancelar.cz