I am a VA for your business

Your success is a my success as well.

Vytvoření  projektu  externí kanceláře mě napadlo díky jedné jediné věci. Stále jsem okolo sebe a hlavně na internetu viděla ohlasy na nespolehlivé, nekomunikativní lidi, kteří mají ostatním pomáhat v jejich podnikání. Rozhodla jsem se tento smutný fakt změnit. Tato práce mě baví a naplňuje, ale to nejdůležitější pro mě je, když je náš klient spokojený s naší prací a výsledkem. To je hlavní priorita moji kanceláře, protože úspěch našich klientů je i náš úspěch.  Od naší kanceláře můžete očekávat  spolehlivost, flexibilitu a plné nasazení do práce, nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu.  S klienty jsem téměř pořád v kontaktu a jsem tady se svými kolegy pro ně k dispozici. Věnujeme se komunikaci s klienty, práci s textem, vyhledávání informací, přípravy akcí, booking, tvorba prezentací, tabulek, analýz, domlouvání schůzek, příprava e-mail kampaní, správa sociálních sítí, správa e-shopu nebo  externí obchodní zastoupení. Nově také naši profesionálové vytvoří webové stránky nebo se kompletně postarají o marketing vašich stránek nebo obchodu.

Věnujeme  se také pomocné práci pro účetnictví. Tento obor osobně  studuji na Vysoké škole. Fakturace a pomocné práce jsou v naší nabídce.

Zabýváme se psaním textu a článků. Také spolupracujeme  na psaní reklamního textu a popisu produktu, úprava webových stránek. Marketingový text je velmi důležitý, proto vyžaduje profesionální přístup. 

Můj cíl a vize je přivést tento projekt na velmi kvalitní a profesionální úroveň, usnadňovat a pomáhat s práci ostatním podnikatelům a lidem, kteří sami vše nestíhají a zajistit jim profesionální a kvalitní služby.